Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/dudefoto/domains/dudefoto.lt/public_html/wp-content/plugins/user-specific-content/User-Specific-Content.php on line 373

Kviečiu į jaukią ir šiltą naujagimių fotostudiją Vilniuje.

Esu naujagimių ir kūdikių fotografė. Šioje srityje praktikuojuosi nuo 2013 metų tačiau vis dar susiduriu su naujais iššūkiais, nors fotografuoju taip seniai, kiek save pamenu. Vaikystėje tėčio nupirktas dalinai automatinis fotoaparatas man buvo didžiausias atradimas (FED-50). Jau tuomet patyriau tiek daug naujų išgyvenimų. Juk pasaulis pro fotoaparato „akutę“ visai kitoks. Jis tarsi užburia, įtraukia taip giliai… Ar per šventes, ar kasdienybėje, dažniausiai esu „kitoje pusėje“, nes „už kadro“ pasaulis kitoks, nes ten geriausiai jaučiuosi. Visuomet mieliau leisdavau laiką su vaikais, o juos fotografuoti tapo mano aistra. Kuomet susilaukiau vaikelių, fotografavimas tarsi įgavo kitą prasmę. Nesvarbu – miegantis ar žaidžiantis, liūdintis ar besišypsantis – kiekviena užfiksuota emocija suteikia naujo džiaugsmo. Fotografuoti vaikus tikras malonumas, o dar maloniau tuo džiaugsmu dalintis su kitais…

Kodėl naujagimiai?.. Yra galybė fotografų galinčių fotografuoti vaikus, tačiau ne daugelis gali pozuoti ir fotografuoti patį jautriausią ir patį gležniausią. Kaip nufotografuoti naujagimį pirmosiomis jo gyvenimo savaitėmis? Kaip saugiai elgtis? Kaip užmigdyti ir gražiai paguldyti? Kaip suderinti ir sukomponuoti rekvizitus? Kokiu rakursu geriau nufotografuoti? Kaip atpažinti tą fazę ir „pagauti“ jo nevalingą šypseną? Kaip „išvalyti“ nuotraukose odelę? Ir dar daug kitų aktualių klausimų… Kiekvienam klausimui atsakyti reikia nemažai žinių ir dar daugiau patirties. Kaskart žaviuosi naujagimių komunikacija, jų nepaprasta savybe jausti kiekvieno aplinkinio būseną ir nuotaiką, todėl be visų žinių „kaip“ ne mažiau svarbi yra mūsų vidinė ramybė.

Kaip išsirinkti naujagimių fotografę? Neskubėkite, nes čia derėtų rinktis atsakingai. Tik nedaugelis kūdikių fotografų Lietuvoje specializuojasi studijinės naujagimio fotosesijos srityje. Prioritetai renkantis studijinės naujagimio fotosesijos fotografę turėtų būti patirtis ir saugumas. Naujagimio fotosesija – tai stebuklingas procesas, kuriuo gėrisi kiekviena mamytė…

 

O toliau… toliau tegu darbai kalba už save…

Dar kartą ačiū už apsilankymą.

Jurga

Ugnė

Ačiū už pozityvią atmosferą foto studijoje. Nors ir sudėtingas procesas buvo, kai Olivia bėgo į vieną pusę, o Tigas į kitą, bet Jūsų profesionalumas laimėjo ir rezultatai labai džiugina mūsų akis ir širdis.

Lauryna

Nuostabu žiūrėti vien į procesą... Bet kai išvysti nuotraukas tai būna tiesiog wow... Kai gavome savo mergytės naujagimio fototakelį, susigraudinau ir aš, ir vyras, ir seneliai... Kažkas žodžiais neapsakomo...

Laura

Lygiai taip pat žaviuosi Jūsų darbu su mažyliu. Būnant šalia tiesiog gniaužia kvapą tas iš Jūsų sklindantis virpantis jautrumas, plazdantis lengvumas, visa persmelkiantis subtilumas ir grakštumas...

Renata

Norime padėkoti už nuostabias nuotraukas. O tuo pačiu už Jūsų profesionalumą, dirbant su vaikučiais. Visos fotosesijos metu jokios įtampos, o tik geriausios emocijos. Mūsų dukrytė puikiausiai jautėsi Jūsų draugijoje. Labai džiaugiamės, kad teko su Jumis susipažinti.

Eglė

Iš visų fotosesijų, kuriose dalyvavom su Joriu, Jūs buvote pats pats šilčiausias, smagiausias žmogus, kurio rezultatai visada viršijo lūkesčius. Ačiū Jums dar kartą už visą bendravimą 🙂 Esate žmogus ir fotografas, kurį drąsiai drąsiai rekomenduoju kitiems!

Renata

Ojetau koks grožis. Žiūriu ir galvoju ar čia mano vaikas. Nerealiai gražu...

Elena

O aš galvojau, kad tokios foto būna tik pasakose... Nerealiai gražu!

Anželika

Žiauriai gražios nuotraukos, ačiū Jums labai.

Darius

Man patiko, kad pas jus nemažai nuotraukų su emocijomis...

Žana

Apie šią fotografę – tik geriausi žodžiai. Labai rūpestinga, atidi, kruopšti. Tai žmogus, kuriame dega ugnelė dėl fotografijos, dėl savo darbo. Labai smagu dirbti su tokiu žmogumi. Fotosesija šilta, o rezultatai – puikūs! AČIŪ!

Justina

Kokia pasakiška nuotrauka!!! Negalim atsižiūrėti. Ir Jūsų darbas pasaka čia...

Reda

Džiaugiuosi bedradarbiavimu su Jurga! Puikios nuotraukos, subtilus spalvų pajautimas, elegantiška kompozicija! Šiltas ir nuoširdus bendravimas. Rekomenduoju ieškantiems kokybės ir profesionalumo!

Edita

Patiko fotografės profesionalumas elgiantis su naujagimiu. Ir patys daug išmokome. Na, o nuotraukų gražesnių nė neteko matyti... sugrįšime!

Laura

Ačiūūūūūūūūūūūūūūūū!!! Nuotraukos viena už kitą gražesnės, tiesiog tobulos, dvelkia švelnumu, jautrumu, trapumu… Žiūrim ir negalim atsižiūrėti...

Gintarė

Kaaip gražu :))) labai ačiū! Už darbą, už gautas gyvenimiškas pamokas, už geras emocijas ir, žinoma, už rezultatą 🙂

Neringa

Esam maloniai nustebinti: atmosfera jauki ir šilta, o pati fotografė tikrai atsidavus ir išmananti savo darbą, ypač su mažais vaikais. Ačiū už gražias nuotraukas.

Renata

Darėme naujagimio fotosesiją ir galiu pasakyti, kad tai nuostabi, šilta fotografė, turinti nerealiai jaukią studiją! Jurga savo darbą atlieka su pačiu didžiausiu rūpesčiu, švelnumu ir meile. O gauti rezultatai tiesiog nepriekaištingi, atskleidžiantys naujagimio trapumą ir priverčiantys tėvelių širdis be perstojo šypsotis. Didžiausias AČIŪ Jums, Jurga! Tikrai susimatysime dar ne kartą. O būsimoms ir esamoms mamytėms nuoširdžiai rekomenduoju DŪDĖ FOTO

Neringa


Tikrai fotografavomės ne vieną kartą ir retai kada pamatysi tokį pašaukimą ir atsidavimą, esat tikras stebuklas, tikrai niekada negiriu be reikalo. Būtinai darykit tai ką darote...

Neringa

Negaliu susilaikyt neparašiusi Jums, kad nuotraukos nuostabios... Labai džiaugiuosi, kad pamačiau jus, pamačiau ir net abejonių neliko, kad privalau atvažiuoti...

Julija

Gavau nuorodą į nuotraukas - jos nuostabios, labai labai ačiū! Norėjau jau po susitikimo parašyti, kad Jūs išskirtinė fotografė - labai švelni ir tuo pačiu matote vaiką. Ačiū Jums labai.

Neringa

Esu Jumis sužavėta, toks atsidavimas darbui ir profesionalumas.

Aliona

Ačiū dar kartą už labai maloniai ir šiltai praleistą laiką jūsų jaukioje kompanijoje ir šiltą bendravimą, retas sutikt tokį atsidavusį savo darbui žmogutį! Tikrai rekomenduosiu jus savo draugams.

Viktorija

Gavome nuotraukas, žiūrime žiurime ir niekaip neatsižiūrime 🙂 labai patinka, ačiū be galo! Dar tikrai sugrįšim kai paaugsim 🙂

Ingrida

Nuotrauka nuostabaus grožio! Labai labai... Ačiū už tokį grožį! Ne veltui taip sudėtingai sekėsi, buvo verta! Labai labai patenkinti!

Alfreda

Norėjau padėkoti už nuotraukėles. Labai gražios, šiltos bei mielos. Vis žiūrim ir negalim atsigrožėti.

Ingrida

Noriu padėkoti Jums, nes gavau nenusakomą grožį prieš pat savo gimtadienį, įteikėte man nuostabią dovaną.

Asta

Labai patiko fotografės gebėjimas sudominti vaikus, betarpiškumas, greitas darbas ir jautriai parinktas rekvizitas. Nustebino kūdikiams patogiai pritaikyta ir tėvelių akims graži studija. Džiaugiamės galutiniu rezultatu, kuris pranoko lūkesčius. Grįžtume, jei vaikai nebūtų išaugę, būtinai rekomenduosime draugams. Ačiū Jums!

Daiva

Nuoširdžiausiai dėkoju, už profesionalias nuotraukas, meistriškai įamžintas akimirkas, už šiltą bendravimą ir patarimus.

Sėkmės tolimesniuose darbuose ir, ačiū, kad esate.

Agnė

Jūsų fotosesija mums buvo ta viena rami diena, kai po gimdymo viskas jau aprimę, o nerimas dėl Beno sveikatos dar nebuvo sukilęs. Jautėmės labai komfortiškai ir atsipalaidavę Jūsų studijoje. Ta diena visada liks tarp geriausių mūsų prisiminimų.

Laura

Esate likimo apdovanota. Jūsų meniškai sielai lemta kurti grožį ir dalintis juo su pasauliu. Niekada nenustokite daryti to, ką darote, nes tai tikrai kažkas stebuklingo. Tariame patį nuoširdžiausią ačiū!

Diana

Nuostabios!!! Nerealios!!! Mes žinojom, kad bus gražu, bet kad bus toookios gražiooooos 😉 esam labai patenkinti 😉 jau nežinau kiek kartų peržiūrėjom 😉

Diana

Norime padėkoti už gražias nuotraukas ir svarbiausia už visą procesą. Tikrai nuoširdžiai rekomenduojame fotografę, kuri išmano savo darbą, ir svarbiausia, myli ką daro. Mielos mamos, nebijokite įamžinti, tai kas brangiausia.

Renata

Kokios gražios nuotraukos, net apsiverkiau 🙂 ačiū jums ❤

Daiva

Ačiū už nuostabias nuotraukas. Peržiūrinėjau mažiausiai penkis kartus, o paskutinis kadras visiškai mane nuginklavo.

Justina

Peržiūrėjome nuotraukas - Jos nuostabios - ačiū Jums labai. Dar niekada nebuvau tiek patenkina fotografo darbu. Rekomenduosiu Jus visiems savo pažįstamiems.

Salvina

Tikras malonumas rinktis nuotraukytes, visos labai gražios...

Sigita

Nuostabiai gražios nuotraukos!!! Labai džiaugiamės pas Jus papuolę ir tikrai rekomenduosim draugam.

Eglė

Peržiūrėjome nuotraukas! Jos nerealiai gražios, tikrai wow nemoku apsakyti. Jūs šaunuolė. Kažkas nerealaus, nesitikėjome, kad taip įspūdingai gausis.

Žana

Labai šauni fotografė, visiškai pasitikėjau ja „įteikdama” kūdikį 🙂 Ne tik pasidžiaugiau galimybe stebėti fotografavimo procesą, bet ir gavau naudingų patarimų iš Jurgos apie vaikus:) tikrai rekomenduoju!

Asta

Vis žiūriu į nuotraukas ir negaliu atsižiūrėti. Jurga, labai tau ačiū. Viskas atrodo taip sava, jauku, natūralu ir tikra. Nuostabu!

Ramūnas

Tai nuostabus ir nepakartojamas atsiminimas ne tik mums, bet ir Gerardui bei jo paties vaikams...  Ačiū už didžiulį darbą!!! Tikrai rekomenduosim Tave visiems pažįstamiems, susilaukusiems vaikelio!

Rūta

Net apsiverkiau 🙂 kaip gražu... jūs nuostabi! Išėjus sakiau, kad negalvojau, jog iš fotosesijos išeisiu ne tik laiminga, kad turėsiu gražių kadrų, bet dar ir išmokus kaip dar geriau rūpintis savo mažyle! 🙂

Eglė

Jurga yra ne tik fotografė, bet ir mama. Jos šiluma ir „mamiškumas” sukelia visišką pasitikėjimą, kad kūdikis fotosesijos metu jaučiasi saugiai, o tėvai ramūs ir patenkinti. Taip pat, nustebino paprastas ir aiškus bendravimas tiek talpinant užsakymą, tiek komunikuojant viso proceso metu. Jurga ne tik išsiaiškina, bet ir atsižvelgia į kliento norus ir fotosesija vyksta kaip gyvas procesas derinant tėvelių pageidavimus ir fotografės galimybes. Nuotraukos gavosi gražios ir mielos. Susitikimas su Jurga paliko šiltą emociją, kad norisi grįžti. Ačiū!

Natalija

Koks neapsakomas švelnumas ir grožis! Ačiū jums labai! Būtent to ir tikėjausi! Dirbate labai švelniai, kruopščiai ir prasmingai.

Eglė

Prisipažinsiu, iš tų mini fotosesijų, ypač su mamyte, nesitikėjau, kad tiek daug gerų kadrų gausis!!! O visos Jorio prieš tai buvusios fotosesijos irgi labai fainos - tiek daug visokių skirtingų emocijų...

Eglė

Ačiū Jums labai už kalendoriukus ir fotosesiją. Dieviškai nuostabaus grožio dovaną visam gyvenimui. Jei kada turesime dar vieną leliuką tai be abejones i jus kreipsimės!

Diana

Kai vyrui pasakiau, kad noriu naujagimio fotosesijos, jis tiesiog pasakė, kad aš išprotejau. Su pirma dukra aš taip pat mažai žinojau, kaip viskas vyksta, bet turėjau ir kitų priežąsčių nesifotografuoti. Aš tiesiog bijojau nužiūrėjimo. Prieš daug metų teko išgirsti apie vaikų neturėjimą, todėl, kai sužinojau, kad laukiuosi, negalėjau patikėti...o dabar dar ir dvi dukros. Todėl nebetikiu niekuo ir kartu tikiu tuo, kas neįmanoma... Gailimės tik vieno, kad vyresnėlės anksčiau neleidom į fotosesiją.

Ieva

Tiesiog negalėjom atsižiūrėti į grožius, kuriuos atsiuntet! Ačiū iš visos širdies. Man stebuklas, kad Jūs jau tada, kai jie dar buvo tikrai mažuliukai, sugebėjot pagauti jų asmenybių bruožus, kurie mums, namiškiams, tik dabar pradeda ryškėti.  Tik tikra menininkės siela tai galėjo pagauti. Ačiū Jums už kantrybę, jautrų grožio suvokimą, ir dovaną mūsų šeimai tiesiog visam gyvenimui.

Raminta

Dėkojame Jums už labai gražias nuotraukytes. Pas Jus studijoje jauku, gražu ir šilta.

Natalija

Iki ašarų!! Ačiū!!! Visiems jus rekomenduoju ir manau dar ne kartą į jus kreipsimės!

Inga

Šešių dienų dukrytės fotosesija buvo tiesiog stebuklinga. Stebėjau visą veiksmą iš šalies ir iš susijaudinimo kaupėsi ašaros akyse. Fotografė Jurga su mano mažąja lėlyte elgėsi tarsi su savo vaikeliu. Viską darė su didžiule meile, neapsakomu švelnumu. Mažylė jautėsi saugi ir labai rami. Labai džiaugiamės savo kūdikėlio fotosesija, kurios rezultatas nepriekaištingas.
Laikas bėga nepastebimai, vaikučiai auga be galo greitai, todėl iš visos širdies rekomenduoju nepraleisti paties gležniausio kūdikėlio laiko ir užfiksuoti į kamuoliuką susisukusį mažutėlį, pirmąsias šypsenėles, mažutėlius susiraukšlėjusius pirštelius profesionaliose nuotraukose.

Ugnė

Rezultatas atėmė žadą! Ačiū

Diana

Jurga yra nuostabi ir talentinga fotografė, nuoširdus ir šiltas žmogus. Be to, jos nebylus bendravimas prisilietimais ir "susikalbėjimas" vien žvilgsniu bei šilta šypsena su naujagimiais mane tiesiog užbūrė. Kuo nuoširdžiausiai rekomenduoju!

Dovilė

Nuoširdžiai dėkoju už dukrytės fotosesiją. Tikiu, kad įamžintos akimirkos mus džiugins, nes širdis matė ir jautė, kad atiduodat visą save.

Renata

Prieš fotosesiją labai jaudinausi, kad nepavyks susitvarkyti su Motiejumi. Labai nustebau, Jums sekėsi puikiai. Ačiū už šilumą ir profesionalumą.

Gintarė

Nuotraukytės nuostabios!!! Dėkojam labai labai, nes rezultatas būtent toks kokio ir tikėjomės.

Jolanta

Fotografė Jurga Dūdė buvo man likimo siųsta fotografė. Tokių atsidavusių darbui ir idėjai žmonių dar reikia paieškoti šiais laikais. Nuo pat pirmų bedravimo minučių jautėsi, kad žmogus nuoširdžiai gilinasi į užsakovo idėją ir pageidavimus, ir vėliau proceso metu, atiduoda visą save tam, kad tą idėją įgyvendinti. Šiai fotografei pirmoje vietoje yra kliento idėjos įgyvendinimas, o ne kažkokie laiko ar pinigų rėmai. Tuo pačiu ji turi daug patirties su įvairiais klientais ir be galo daug gerų idėjų ir patarimų kaip pasiekti norimo rezultato.

Diana

Wau, Jurga, pasaka kaip gražu, negalim atsižiūrėti!!! Tu nereali, be galo dėkojam...

Laura

Mes be galo laimingi, kad pasirinkome Jus fotosesijai - nuotraukos neįtikėtino grožio! Fotosesija su Jumis buvo be galo maloni, nors ir sunki ir ilga, tačiau rezultatas vertas buvo šių visų pastangų! Stiprybės Jums ir nuoširdus AČIŪ nuo mūsų visų!

Viktorija

Dievulėliau koks grožis !!! 5 kartus peržiūrėjau ar čia tikrai mūsų Gabija !!! Be galo gražu! Pritrūkau net žodžių apsakyti, kokia nuostabi, organiška ir gyva nuotrauka !!! Puikus darbas, ačiū Jums labai už kantrybę ir tokį šedevrą !

Brigita

N-tąjį kartą žiūrinėjame nuotraukas, nes tikrai laaabai gražios... Net nesitiki, kad mes tokie mažiukai buvom...

Natalija

Nors jums po begalės fotosesijų tai gali būti ir besikartojantys kadrai - kiekvienoje šeimoje tai liks vieninteliu, unikaliu ir nepakartojamu stebuklo momentu. Tie momentai išblanksta, išgaruoja ir lieka tik šešėliais prisiminimuose, o jūsų dėka visą gyvenimą į tą akimirką galima bus grįžti ir į ją vėl ir vėl pasinerti.

Dovilė

Dėkojame už draugystę įamžinant mūsų angelą. Nuotraukos glosto mūsų širdis. Tariame nuoširdų ačiū.

Lauryna

Jau kelias savaites vis žiūriu į fotosesijos nuotraukas, tai kasdien atrandu vis naują grožį, kažkas tobulo... Negaliu atsidžiaugti. Turėsime nuostabius prisiminimus Jūsų dėka. O juk viskas taip greitai išsitrina iš atminties...

Tatjana

Gavome fotografijas, peržiūrėjome - labai gražios, švelnios - tokios, kokių norėjome 🙂 Buvo malonu bendrauti su Jumis, esate tikra profesionalė 🙂  Būtinai rekomenduosiu Jus visiems, kas planuoja šeimos fotosesiją.

Inesa

Net susigraudinau pamačiusi dukros nuotraukas, tai kažkas TOKIO!

Eglė

Labai ačiū už profesionaliai atliktą darbą. Likau sužavėta Jūsų atsidavimo. Gajui paaugus pas Jus dar sugrįšime. Ir tikrai rekomenduosiu Jus pažįstamoms mamoms. Dar labai noriu padėkoti už šiltą priėmimą, foto patarimus bei kūdikio raminimo pamokėles - mums jos labai padėjo išgyventi pirmąsias neramias savaites. 🙂

Giedrė

Dar kartą rašau, nes noriu dar kartą padėkoti:), kas tik mato nuotraukytes - visi aikčioja 🙂 Labai dėkui už jūsų "taiklią akį" ir kuriamą grožį:)

Natalija

Noriu labai padėkoti už šios dienos pietinę valandą. Buvo be galo malonu susipažinti ir stebėti Jūsų darbą. Esat labai šiltas, mylintis savo darbą ir vaikučius žmogus, gebantis kurti šiltą aplinką. Tikrai rekomenduočiau visiems ieškantiems fotografo naujagimio ar kūdikio fotosesijai. Net neabejoju, kad pasimatysim dar kartelį. Kai mažylė paaugs atvyksiu su visom 3 dukromis mergaičių fotosesijai.

Diana

Foto kompozicija, kokybė, emocijų perteikimas yra pasakiški. Aš asmeniškai visada nemėgau fotosesijų, nes man tai būdavo dirbtina, bet ši pakeitė mūsų nuomonę.

Asta

Gražu žiūrėti kaip Jurga dirba, o rezultaras pranoksta lūkesčius. Man labai patinka, kad nuotraukose nėra nieko nereikalingo ir svarbiausias jose vaikas. Ačiū už įamžintas akimirkas.

Jolanta

Mėgavausi kiekviena proceso minute - nuo pasiruošimo iki rezultatų. Ši fotografė padėjo isšpildyti mano svajonei! Esu be galo dėkinga, patenkinta ir rekomenduoju visiems!!

Lauryna

Kažkas nerealaus...  Nu šakės: tos akys, žvilgsnis... Kiekvieną kartą žiūrint pamatau vis kitą grožį...

Greta

Nuotraukos išties nuostabios! Ačiū Jums labai. Nesitikėjau, kad po visų trijų bemiegės nakties šitoks grožis įmanomas!

Ugnė

Labai Jums ačiū už įamžintas Olivios pirmojo gimtadienio akimirkas. Kas per grožis! Pasaka, bus sunku išsirinkti.

Evelina

Meistriškumas dirbant su tokiais mažais modeliais užgniaužė kvapą! Nuo pirmų akimirkų tapo aišku, kad nerimauti visiškai nėra jokio pagrindo. Naujagimė jautėsi itin komfortiškai. Puiki patirtis. Ačiū!

Indrė

Tūkstantį kartą peržiūrėjom nuotraukas. Nėra ką pasakyt, trūksta žodžių, tobuliau neįmanoma! Pasakiškos nuotraukos, esam be galo laimingi. Jūs nuostabiausia fotografė. Mylim jus. Padarėt stebuklą. Labai lauksim kalėdinės fotosesijos. Pats didžiausias ir nuoširdžiausias AČIŪ

Asta

Jurga turi Dievo dovaną, neatsižiūriu į foto...

Danguolė

Labai patiko jauki aplinka, studijoje tvyranti ramybė, įvairių aksesuarų kūdikėliams gausa. Tačiau labiausiai sužavėti likome pačios Fotografės 🙂 Švelnumas ir kantrumas sklinda nuo Jūsų, o gebėjimas pajausti kūdikį, jo poreikius tiesiog atėmė žada. Jūs gebate sukurti saugumo jausmą ir kūdikiui, ir tėvams. Džiaugiuosi, kad teko su Jumis susipažinti ir kad brangiausią savo turtą patikėjome Jums. Dar kartą ačiū 🙂

Edita

Dėkui už puikias nuotraukas. Džiaugiuosi, kad susipažinome su jumis! Dar kartą dėkoju už nuoširdų ir profesionalų bendravimą ir už puikų rezultatą!

Gita

Ačiū Jurga, už nuostabią fotosesiją, mūsų 4 dienų dukrytės! Buvom nuramintos abi, ir aš ir vaikelis... Švelniai švelniai vaikutį puošė ir ruošė pozavimui. Likau sužavėta. Žiūrint į savo angelėlio nuotraukas, rieda džiaugsmo ašarėlė. Vaikeliui tai nereali dovana.

Živilė

Tiesiog esu sužavėta, paprasta, bet man tobulai atrodo...

Roberta

Viršijo lūkesčius nuotraukos. Kai ji buvo tokia nerami, tokių gražių foto net nesitikėjau. Labai gerų kadrų pagavot ir labai gražios foto. Ačiū labai!!!

Laura

Esu sužavėta nuotraukomis - jomis sugebate perteikti tai, kas akimis nematoma, ir sujaudinti iki širdies gelmių. Sako, kad tobulumui ribų nėra, bet man atrodo, kad tai, ką Jūs kuriate, yra tobula...