Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/dudefoto/domains/dudefoto.lt/public_html/wp-content/plugins/user-specific-content/User-Specific-Content.php on line 373

Kuo studijinė naujagimio fotosesija skiriasi nuo „Lifestyle”?

Ką reiškia „Life style”? Naujagimio fotosesija šiuo žanru yra kiek kitokia. Tai nėra visiška dokumentika, kuomet fiksuojamas žmonių gamtinis elgesys jiems įprastoje aplinkoje. Nes juk tam, kad atskleistume gražiausius vaikelio bruožus, naujagimį įduodame ar paguldome ne visiškai taip, kaip įprasta. Pakoreguojame kuria kryptimi ir kur. O esminis skirtumas nuo studijinės fotosesijos – „Lifestyle” fotosesijoje naujagimis dažniausiai neišrengiamas, neperrengiamas ir „nepozuojamas” (nelankstomas įmantriomis pozomis naudojant studijinį rekvizitą). Fotosesija vyksta greičiau ir natūraliau, fotografuojama natūralioje namų aplinkoje daugiausia su kitais šeimos nariais, nuotraukose matoma namų aplinka, „gaudomos” akimirkos, fiksuojamas maitinimas krūtimi. Nuotraukos tarsi reportažas, pasakoja Jūsų to meto istoriją.

Studijinė fotosesija vyksta studijoje. Studijinėje fotosesijoje naujagimis pozuojamas ant sėdmaišio, fotosesijai pritaikytuose saugiuose induose, pozuojamas tėvelių rankose prie neutralaus fono. Kiekviena nuotrauka tarsi atvirukas.

Ko galiu tikėtis iš studijinės naujagimio fotosesijos?

Tai ypatinga fotosesija. Juk vaikelis toks mažutis, gležnas ir traputis tebus taip trumpai. Naujagimio fotosesijos metu mamytės ne tik grožisi mažu jaukiai pozomis suraitytu stebuklėliu, bet kartu susipažįsta bei sužino įvairių gudrybių kaip nuraminti, užmigdyti bei atpažinti vaikelio neramumo požymius.

Ką turėsiu daryti naujagimio fotosesijos metu?

Mamytės džiaugiasi galėdamos pailsėti ramioje jaukioje aplinkoje, paprastai joms nieko daryti nereikia, tik pamaitinti.

Ar reikia rūpintis aksesuarais?

Naujagimių fotostudijoje rasite įvairių rekvizitų, ir galėsite išsirinkti sau mieliausius. Tad papildomai aksesuarų atsivežti nereikia. Į „Lifestyle” tipo fotosesiją namuose atsivežu naujagimiui reikalingus vystykliukus, kepurėles, galvajuostes.

Kas bus, jei vaikelis bus neramus ir nemiegos?

Pasitaiko atvejų, kuomet vaikelis jaučia šeimos narių, ypatingai mamytės nerimą ir gali užtrukti kol vaikelis įmigs. Jei nemiegantis naujagimis ramus, tuomet jis fotografuojamas natūraliomis pozomis, jei neramus, gali būti suvystomas specialiai fotosesijai skirtu būdu. Gali užtrukti kiek ilgiau, bet visais atvejais užfiksuojamas šis ypatingas laikotarpis. „Lifestyle” fotosesijos metu nemiegantis naujagimis dažniausiai suvystomas ir fotografuojamas nemiegantis tėvų rankose.

Jei naujagimio odelė nelygi, išberta, lupasi, traiškanoja akytės, nenukritusi virkštelė?

Retas naujagimis gali pasigirti lygia odele. Įvairios naujagimio pereinamosios būklės (raudonis, gelta, pabėrimai, pleiskanojimas ir pan.) pašalinami redaguojant nuotraukas. Jei traiškanoja naujagimio akytės, patartina paskambinti gydytojui dėl vaistukų, paprastai užtenka vieno ar keletos lašų šiai bėdeliai sutvarkyti. Fotosesijos metu tiesiog pavalome su virintu vandeniu. Nenukritusi virkštelė visiškai netrukdo fotosesijai.

Kada rezervuoti naujagimio fotosesiją, juk nežinia kada vaikelis gims?

Tam, kad užtikrintume vietą Jūsų naujagimio fotosesijai ir būtume lankstūs (juk retai kada mažyliai pasibeldžia gydytojų numatytu laiku), kiekvienam mėnesiui skiriamas tik tam tikras vietų skaičius. Kadangi naujagimio fotosesijai rezervuojama visa diena, laiką fotosesijai rezervuoti patartina dar besilaukiant.

Kaip rezervuojama naujagimio fotosesija?

Naujagimio fotosesija rezervuojama pagal gydytojų numatytą gimdymo termino datą. Labai svarbu apie gimimą sužinoti per 48val. Tuomet rezervuojama diena Jūsų mažylio fotosesijai per artimiausias savaites.

Jei vaikelis jau gimęs, ar jau per vėlu naujagimio fotosesijai?

Per pirmąsias savaites vaikelis lengvai įminga, mažiau būdrauja ir yra lankstus. Tačiau net ir gimus vaikeliui nėra vėlu susirasti fotografą, kuris turės laisvą dienelę artimiausiu metu.

Kada geriausia fotografuoti naujagimį?

Studijinei naujagimių fotosesijai idealiausias laikas yra 1-3 gyvenimo savaitės, priklausomai nuo to kiek išnešiotas ir kokio svorio gimė vaikelis. „Lifestyle” tipo fotosesijai laikas ilgesnis, geriausia iki kol galima vaikelį suvystyti, o tai labai priklauso nuo vaikelio fiziologijos: kokio svorio gimė, kaip greitai auga svoris, diegliukai ir pan.

Kur fotografuojami naujagimiai?

Studijinė naujagimių fotosesija vyksta specialiai įrengtoje jaukioje, šviesioje ir šiltoje studijoje Vilniuje. „Lifestyle” naujagimio fotosesija vyksta studijoje, naujagimiuko namuose arba ligoninėje.

Kiek laiko trunka naujagimio fotosesija?

Naujagimių fotosesijos trukmė labai priklauso nuo vaikelio ir nuo to, ar kiti nariai fotografuosis kartu. Ar greitai ir lengvai įminga vaikelis, ar pakanka mamytei pienelio, ar jautrus pilvelis; kiek ir kokio amžiaus sesučių/broliukų norės fotografuotis kartu. Fotosesija trunka apie 2 – 4 val. Nefotografuojama ištisai – dažnai tenka naujagimį pamaitinti (žinda 20-30min.), atrauginti, nuraminti, pamigdyti, pakeisti sauskelnes, oi yra reikalų :)…

Ką atsivežti į studiją?

Naujagimiui reikalingas pienelis ir keletas švarių sauskelnių (lankstomas vaikelis dažniau tuštinasi). Jei naudojate, turėkite čiulptuką. Jaunesniam broliukui sesutei turėkite mėgstamos veiklos: žaislai ar žaidimai. Jei fotografuojasi visi šeimos nariai tuomet fotosesija trunka ilgiau, tokiu atveju patariu atsivežti sveikų užkandžių.

Ar bus galimybė kitiems šeimos nariams fotografuotis kartu?

Labai rekomenduojama kartu su naujagimiu įsiamžinti  visiems šeimos nariams, netgi augintiniams 🙂

Kaip ruoštis mamytei?

Užsisakius iš anksto (už papildomą mokestį)  mamytei siūlome visažistės paslaugas. Visažistė atvyksta į studiją ir pagražina mamytę kol fotografuojamas naujagimis. Makiažas Nude stiliaus, natūralus, tačiau pritaikytas fotosesijoms, paryškinantis mamytės gražiausius bruožus, maskuojantis pigmentines dėmes ir patinimą po gimdymo. Mamos ir vaiko portetas neretai fotografuojamas iš aukščiau, mamytei žiūrint žemyn ar užsimerkus, todėl nuotraukoje ryškiai matosi akys ir akių pravedimai, dailiai padažytos blakstienos, antakiai. Taip pat nemažą dalį nuotraukoje užima tėvų rankos, todėl svarbu neryškūs, tvarkingi nagai.

Kaip apsirengti kitiems šeimos nariams?

Naujagimiui studijoje visas rekvizitas yra. Kitiems šeimos nariams fotosesijai apsirengti geriausia tinka kažkas patogaus (prigludę trikotažiniai marškinėliai, vaikinams polo marškinėliai) ir geriausia ne marga, vienspalvė be logotipų apranga. Tinka ir ornamentai ar raštai, bet reikėtų vengti drabužių su piešiniu ant pilvo. Susiderinkite tiek spalviškai, tiek stilistiškai. Venkite ryškių spalvų, ypač neoninių, nuo jų atspindžiai ant kūdikio veido. Venkite marškinėlių aukštu kaklu, gražiau nedidelė dekoltė. Vyresnių vaikų drabužiai ne per dideli, ne per laisvi, rankovės ar klešnytės ne per ilgos. Drabužių spalva apspręs bendrų nuotraukų stilistiką. Švelnios nuotraukos atrodys prie šviesaus fono, jei dėvėsite šviesią pastelinę ar neutralių spalvų viršutinę dalį (pieniška, nude, pilka, rusva). Balta tinka jei garderobe daugiau nieko nerasite. Kontrastingos – jei dėvėsite tamsius drabužius. Jei patinka tėčio ir mamos su naujagimiu nuotraukos prie juodo fono, patartina turėti juodus drabužius. Apatinė tėvelių aprangos dalis fotografuojantis visa šeima į kadrą papuola dalinai. Patartina turėti atsarginių drabužių, nes fotografuojantis su nuogu mažyliu dažnai pasitaiko avarijų. Broliukai/sesutės matysis visu ūgiu. Geriausia avalynė – jos nebuvimas.

Kada galiu tikėtis nuotraukų?

Paprastai nuotraukėlės paruošiamos mėnesio eigoje, pasitaiko labai užimtų periodų, tuomet gali užtrukti.

Kiek nuotraukyčių paruošiama?

Nuotraukų skaičius priklauso nuo pasirinkto plano.  Plačiau apie planus prašome skaityti PASLAUGOS

ATSILIEPIMAI

Eglė

Ačiū Jums labai už kalendoriukus ir fotosesiją. Dieviškai nuostabaus grožio dovaną visam gyvenimui. Jei kada turesime dar vieną leliuką tai be abejones i jus kreipsimės!

Diana

Nuostabios!!! Nerealios!!! Mes žinojom, kad bus gražu, bet kad bus toookios gražiooooos 😉 esam labai patenkinti 😉 jau nežinau kiek kartų peržiūrėjom 😉

Sigita

Nuostabiai gražios nuotraukos!!! Labai džiaugiamės pas Jus papuolę ir tikrai rekomenduosim draugam.

Natalija

Noriu labai padėkoti už šios dienos pietinę valandą. Buvo be galo malonu susipažinti ir stebėti Jūsų darbą. Esat labai šiltas, mylintis savo darbą ir vaikučius žmogus, gebantis kurti šiltą aplinką. Tikrai rekomenduočiau visiems ieškantiems fotografo naujagimio ar kūdikio fotosesijai. Net neabejoju, kad pasimatysim dar kartelį. Kai mažylė paaugs atvyksiu su visom 3 dukromis mergaičių fotosesijai.

Roberta

Viršijo lūkesčius nuotraukos. Kai ji buvo tokia nerami, tokių gražių foto net nesitikėjau. Labai gerų kadrų pagavot ir labai gražios foto. Ačiū labai!!!

Eglė

Jurga yra ne tik fotografė, bet ir mama. Jos šiluma ir „mamiškumas” sukelia visišką pasitikėjimą, kad kūdikis fotosesijos metu jaučiasi saugiai, o tėvai ramūs ir patenkinti. Taip pat, nustebino paprastas ir aiškus bendravimas tiek talpinant užsakymą, tiek komunikuojant viso proceso metu. Jurga ne tik išsiaiškina, bet ir atsižvelgia į kliento norus ir fotosesija vyksta kaip gyvas procesas derinant tėvelių pageidavimus ir fotografės galimybes. Nuotraukos gavosi gražios ir mielos. Susitikimas su Jurga paliko šiltą emociją, kad norisi grįžti. Ačiū!

Elena

O aš galvojau, kad tokios foto būna tik pasakose... Nerealiai gražu!

Laura

Esate likimo apdovanota. Jūsų meniškai sielai lemta kurti grožį ir dalintis juo su pasauliu. Niekada nenustokite daryti to, ką darote, nes tai tikrai kažkas stebuklingo. Tariame patį nuoširdžiausią ačiū!

Evelina

Meistriškumas dirbant su tokiais mažais modeliais užgniaužė kvapą! Nuo pirmų akimirkų tapo aišku, kad nerimauti visiškai nėra jokio pagrindo. Naujagimė jautėsi itin komfortiškai. Puiki patirtis. Ačiū!

Tatjana

Gavome fotografijas, peržiūrėjome - labai gražios, švelnios - tokios, kokių norėjome 🙂 Buvo malonu bendrauti su Jumis, esate tikra profesionalė 🙂  Būtinai rekomenduosiu Jus visiems, kas planuoja šeimos fotosesiją.

Ingrida

Nuotrauka nuostabaus grožio! Labai labai... Ačiū už tokį grožį! Ne veltui taip sudėtingai sekėsi, buvo verta! Labai labai patenkinti!

Eglė

Labai ačiū už profesionaliai atliktą darbą. Likau sužavėta Jūsų atsidavimo. Gajui paaugus pas Jus dar sugrįšime. Ir tikrai rekomenduosiu Jus pažįstamoms mamoms. Dar labai noriu padėkoti už šiltą priėmimą, foto patarimus bei kūdikio raminimo pamokėles - mums jos labai padėjo išgyventi pirmąsias neramias savaites. 🙂

Edita

Patiko fotografės profesionalumas elgiantis su naujagimiu. Ir patys daug išmokome. Na, o nuotraukų gražesnių nė neteko matyti... sugrįšime!

Natalija

Iki ašarų!! Ačiū!!! Visiems jus rekomenduoju ir manau dar ne kartą į jus kreipsimės!

Jolanta

Mėgavausi kiekviena proceso minute - nuo pasiruošimo iki rezultatų. Ši fotografė padėjo isšpildyti mano svajonei! Esu be galo dėkinga, patenkinta ir rekomenduoju visiems!!

Lauryna

Nuostabu žiūrėti vien į procesą... Bet kai išvysti nuotraukas tai būna tiesiog wow... Kai gavome savo mergytės naujagimio fototakelį, susigraudinau ir aš, ir vyras, ir seneliai... Kažkas žodžiais neapsakomo...

Diana

Norime padėkoti už gražias nuotraukas ir svarbiausia už visą procesą. Tikrai nuoširdžiai rekomenduojame fotografę, kuri išmano savo darbą, ir svarbiausia, myli ką daro. Mielos mamos, nebijokite įamžinti, tai kas brangiausia.

Jolanta

Fotografė Jurga Dūdė buvo man likimo siųsta fotografė. Tokių atsidavusių darbui ir idėjai žmonių dar reikia paieškoti šiais laikais. Nuo pat pirmų bedravimo minučių jautėsi, kad žmogus nuoširdžiai gilinasi į užsakovo idėją ir pageidavimus, ir vėliau proceso metu, atiduoda visą save tam, kad tą idėją įgyvendinti. Šiai fotografei pirmoje vietoje yra kliento idėjos įgyvendinimas, o ne kažkokie laiko ar pinigų rėmai. Tuo pačiu ji turi daug patirties su įvairiais klientais ir be galo daug gerų idėjų ir patarimų kaip pasiekti norimo rezultato.

Gintarė

Kaaip gražu :))) labai ačiū! Už darbą, už gautas gyvenimiškas pamokas, už geras emocijas ir, žinoma, už rezultatą 🙂

Reda

Džiaugiuosi bedradarbiavimu su Jurga! Puikios nuotraukos, subtilus spalvų pajautimas, elegantiška kompozicija! Šiltas ir nuoširdus bendravimas. Rekomenduoju ieškantiems kokybės ir profesionalumo!

Greta

Nuotraukos išties nuostabios! Ačiū Jums labai. Nesitikėjau, kad po visų trijų bemiegės nakties šitoks grožis įmanomas!

Žana

Labai šauni fotografė, visiškai pasitikėjau ja „įteikdama” kūdikį 🙂 Ne tik pasidžiaugiau galimybe stebėti fotografavimo procesą, bet ir gavau naudingų patarimų iš Jurgos apie vaikus:) tikrai rekomenduoju!

Asta

Gražu žiūrėti kaip Jurga dirba, o rezultaras pranoksta lūkesčius. Man labai patinka, kad nuotraukose nėra nieko nereikalingo ir svarbiausias jose vaikas. Ačiū už įamžintas akimirkas.

Dovilė

Dėkojame už draugystę įamžinant mūsų angelą. Nuotraukos glosto mūsų širdis. Tariame nuoširdų ačiū.

Viktorija

Dievulėliau koks grožis !!! 5 kartus peržiūrėjau ar čia tikrai mūsų Gabija !!! Be galo gražu! Pritrūkau net žodžių apsakyti, kokia nuostabi, organiška ir gyva nuotrauka !!! Puikus darbas, ačiū Jums labai už kantrybę ir tokį šedevrą !

Gita

Ačiū Jurga, už nuostabią fotosesiją, mūsų 4 dienų dukrytės! Buvom nuramintos abi, ir aš ir vaikelis... Švelniai švelniai vaikutį puošė ir ruošė pozavimui. Likau sužavėta. Žiūrint į savo angelėlio nuotraukas, rieda džiaugsmo ašarėlė. Vaikeliui tai nereali dovana.

Viktorija

Gavome nuotraukas, žiūrime žiurime ir niekaip neatsižiūrime 🙂 labai patinka, ačiū be galo! Dar tikrai sugrįšim kai paaugsim 🙂

Agnė

Jūsų fotosesija mums buvo ta viena rami diena, kai po gimdymo viskas jau aprimę, o nerimas dėl Beno sveikatos dar nebuvo sukilęs. Jautėmės labai komfortiškai ir atsipalaidavę Jūsų studijoje. Ta diena visada liks tarp geriausių mūsų prisiminimų.

Diana

Foto kompozicija, kokybė, emocijų perteikimas yra pasakiški. Aš asmeniškai visada nemėgau fotosesijų, nes man tai būdavo dirbtina, bet ši pakeitė mūsų nuomonę.

Renata

Kokios gražios nuotraukos, net apsiverkiau 🙂 ačiū jums ❤

Neringa

Esam maloniai nustebinti: atmosfera jauki ir šilta, o pati fotografė tikrai atsidavus ir išmananti savo darbą, ypač su mažais vaikais. Ačiū už gražias nuotraukas.

Laura

Ačiūūūūūūūūūūūūūūūū!!! Nuotraukos viena už kitą gražesnės, tiesiog tobulos, dvelkia švelnumu, jautrumu, trapumu… Žiūrim ir negalim atsižiūrėti...

Edita

Dėkui už puikias nuotraukas. Džiaugiuosi, kad susipažinome su jumis! Dar kartą dėkoju už nuoširdų ir profesionalų bendravimą ir už puikų rezultatą!

Ugnė

Labai Jums ačiū už įamžintas Olivios pirmojo gimtadienio akimirkas. Kas per grožis! Pasaka, bus sunku išsirinkti.

Ugnė

Ačiū už pozityvią atmosferą foto studijoje. Nors ir sudėtingas procesas buvo, kai Olivia bėgo į vieną pusę, o Tigas į kitą, bet Jūsų profesionalumas laimėjo ir rezultatai labai džiugina mūsų akis ir širdis.

Asta

Labai patiko fotografės gebėjimas sudominti vaikus, betarpiškumas, greitas darbas ir jautriai parinktas rekvizitas. Nustebino kūdikiams patogiai pritaikyta ir tėvelių akims graži studija. Džiaugiamės galutiniu rezultatu, kuris pranoko lūkesčius. Grįžtume, jei vaikai nebūtų išaugę, būtinai rekomenduosime draugams. Ačiū Jums!

Neringa

Negaliu susilaikyt neparašiusi Jums, kad nuotraukos nuostabios... Labai džiaugiuosi, kad pamačiau jus, pamačiau ir net abejonių neliko, kad privalau atvažiuoti...

Salvina

Tikras malonumas rinktis nuotraukytes, visos labai gražios...

Danguolė

Labai patiko jauki aplinka, studijoje tvyranti ramybė, įvairių aksesuarų kūdikėliams gausa. Tačiau labiausiai sužavėti likome pačios Fotografės 🙂 Švelnumas ir kantrumas sklinda nuo Jūsų, o gebėjimas pajausti kūdikį, jo poreikius tiesiog atėmė žada. Jūs gebate sukurti saugumo jausmą ir kūdikiui, ir tėvams. Džiaugiuosi, kad teko su Jumis susipažinti ir kad brangiausią savo turtą patikėjome Jums. Dar kartą ačiū 🙂

Eglė

Peržiūrėjome nuotraukas! Jos nerealiai gražios, tikrai wow nemoku apsakyti. Jūs šaunuolė. Kažkas nerealaus, nesitikėjome, kad taip įspūdingai gausis.

Daiva

Ačiū už nuostabias nuotraukas. Peržiūrinėjau mažiausiai penkis kartus, o paskutinis kadras visiškai mane nuginklavo.

Renata

Prieš fotosesiją labai jaudinausi, kad nepavyks susitvarkyti su Motiejumi. Labai nustebau, Jums sekėsi puikiai. Ačiū už šilumą ir profesionalumą.

Ieva

Tiesiog negalėjom atsižiūrėti į grožius, kuriuos atsiuntet! Ačiū iš visos širdies. Man stebuklas, kad Jūs jau tada, kai jie dar buvo tikrai mažuliukai, sugebėjot pagauti jų asmenybių bruožus, kurie mums, namiškiams, tik dabar pradeda ryškėti.  Tik tikra menininkės siela tai galėjo pagauti. Ačiū Jums už kantrybę, jautrų grožio suvokimą, ir dovaną mūsų šeimai tiesiog visam gyvenimui.

Aliona

Ačiū dar kartą už labai maloniai ir šiltai praleistą laiką jūsų jaukioje kompanijoje ir šiltą bendravimą, retas sutikt tokį atsidavusį savo darbui žmogutį! Tikrai rekomenduosiu jus savo draugams.

Ingrida

Noriu padėkoti Jums, nes gavau nenusakomą grožį prieš pat savo gimtadienį, įteikėte man nuostabią dovaną.

Natalija

Nors jums po begalės fotosesijų tai gali būti ir besikartojantys kadrai - kiekvienoje šeimoje tai liks vieninteliu, unikaliu ir nepakartojamu stebuklo momentu. Tie momentai išblanksta, išgaruoja ir lieka tik šešėliais prisiminimuose, o jūsų dėka visą gyvenimą į tą akimirką galima bus grįžti ir į ją vėl ir vėl pasinerti.

Ramūnas

Tai nuostabus ir nepakartojamas atsiminimas ne tik mums, bet ir Gerardui bei jo paties vaikams...  Ačiū už didžiulį darbą!!! Tikrai rekomenduosim Tave visiems pažįstamiems, susilaukusiems vaikelio!

Eglė

Iš visų fotosesijų, kuriose dalyvavom su Joriu, Jūs buvote pats pats šilčiausias, smagiausias žmogus, kurio rezultatai visada viršijo lūkesčius. Ačiū Jums dar kartą už visą bendravimą 🙂 Esate žmogus ir fotografas, kurį drąsiai drąsiai rekomenduoju kitiems!

Julija

Gavau nuorodą į nuotraukas - jos nuostabios, labai labai ačiū! Norėjau jau po susitikimo parašyti, kad Jūs išskirtinė fotografė - labai švelni ir tuo pačiu matote vaiką. Ačiū Jums labai.

Giedrė

Dar kartą rašau, nes noriu dar kartą padėkoti:), kas tik mato nuotraukytes - visi aikčioja 🙂 Labai dėkui už jūsų "taiklią akį" ir kuriamą grožį:)

Asta

Vis žiūriu į nuotraukas ir negaliu atsižiūrėti. Jurga, labai tau ačiū. Viskas atrodo taip sava, jauku, natūralu ir tikra. Nuostabu!

Laura

Lygiai taip pat žaviuosi Jūsų darbu su mažyliu. Būnant šalia tiesiog gniaužia kvapą tas iš Jūsų sklindantis virpantis jautrumas, plazdantis lengvumas, visa persmelkiantis subtilumas ir grakštumas...

Neringa

Esu Jumis sužavėta, toks atsidavimas darbui ir profesionalumas.

Darius

Man patiko, kad pas jus nemažai nuotraukų su emocijomis...

Renata

Ojetau koks grožis. Žiūriu ir galvoju ar čia mano vaikas. Nerealiai gražu...

Brigita

N-tąjį kartą žiūrinėjame nuotraukas, nes tikrai laaabai gražios... Net nesitiki, kad mes tokie mažiukai buvom...

Laura

Esu sužavėta nuotraukomis - jomis sugebate perteikti tai, kas akimis nematoma, ir sujaudinti iki širdies gelmių. Sako, kad tobulumui ribų nėra, bet man atrodo, kad tai, ką Jūs kuriate, yra tobula...

Rūta

Net apsiverkiau 🙂 kaip gražu... jūs nuostabi! Išėjus sakiau, kad negalvojau, jog iš fotosesijos išeisiu ne tik laiminga, kad turėsiu gražių kadrų, bet dar ir išmokus kaip dar geriau rūpintis savo mažyle! 🙂

Indrė

Tūkstantį kartą peržiūrėjom nuotraukas. Nėra ką pasakyt, trūksta žodžių, tobuliau neįmanoma! Pasakiškos nuotraukos, esam be galo laimingi. Jūs nuostabiausia fotografė. Mylim jus. Padarėt stebuklą. Labai lauksim kalėdinės fotosesijos. Pats didžiausias ir nuoširdžiausias AČIŪ

Inga

Šešių dienų dukrytės fotosesija buvo tiesiog stebuklinga. Stebėjau visą veiksmą iš šalies ir iš susijaudinimo kaupėsi ašaros akyse. Fotografė Jurga su mano mažąja lėlyte elgėsi tarsi su savo vaikeliu. Viską darė su didžiule meile, neapsakomu švelnumu. Mažylė jautėsi saugi ir labai rami. Labai džiaugiamės savo kūdikėlio fotosesija, kurios rezultatas nepriekaištingas.
Laikas bėga nepastebimai, vaikučiai auga be galo greitai, todėl iš visos širdies rekomenduoju nepraleisti paties gležniausio kūdikėlio laiko ir užfiksuoti į kamuoliuką susisukusį mažutėlį, pirmąsias šypsenėles, mažutėlius susiraukšlėjusius pirštelius profesionaliose nuotraukose.

Ugnė

Rezultatas atėmė žadą! Ačiū

Živilė

Tiesiog esu sužavėta, paprasta, bet man tobulai atrodo...

Eglė

Prisipažinsiu, iš tų mini fotosesijų, ypač su mamyte, nesitikėjau, kad tiek daug gerų kadrų gausis!!! O visos Jorio prieš tai buvusios fotosesijos irgi labai fainos - tiek daug visokių skirtingų emocijų...

Anželika

Žiauriai gražios nuotraukos, ačiū Jums labai.

Lauryna

Kažkas nerealaus...  Nu šakės: tos akys, žvilgsnis... Kiekvieną kartą žiūrint pamatau vis kitą grožį...

Diana

Jurga yra nuostabi ir talentinga fotografė, nuoširdus ir šiltas žmogus. Be to, jos nebylus bendravimas prisilietimais ir "susikalbėjimas" vien žvilgsniu bei šilta šypsena su naujagimiais mane tiesiog užbūrė. Kuo nuoširdžiausiai rekomenduoju!

Žana

Apie šią fotografę – tik geriausi žodžiai. Labai rūpestinga, atidi, kruopšti. Tai žmogus, kuriame dega ugnelė dėl fotografijos, dėl savo darbo. Labai smagu dirbti su tokiu žmogumi. Fotosesija šilta, o rezultatai – puikūs! AČIŪ!

Renata

Darėme naujagimio fotosesiją ir galiu pasakyti, kad tai nuostabi, šilta fotografė, turinti nerealiai jaukią studiją! Jurga savo darbą atlieka su pačiu didžiausiu rūpesčiu, švelnumu ir meile. O gauti rezultatai tiesiog nepriekaištingi, atskleidžiantys naujagimio trapumą ir priverčiantys tėvelių širdis be perstojo šypsotis. Didžiausias AČIŪ Jums, Jurga! Tikrai susimatysime dar ne kartą. O būsimoms ir esamoms mamytėms nuoširdžiai rekomenduoju DŪDĖ FOTO

Diana

Kai vyrui pasakiau, kad noriu naujagimio fotosesijos, jis tiesiog pasakė, kad aš išprotejau. Su pirma dukra aš taip pat mažai žinojau, kaip viskas vyksta, bet turėjau ir kitų priežąsčių nesifotografuoti. Aš tiesiog bijojau nužiūrėjimo. Prieš daug metų teko išgirsti apie vaikų neturėjimą, todėl, kai sužinojau, kad laukiuosi, negalėjau patikėti...o dabar dar ir dvi dukros. Todėl nebetikiu niekuo ir kartu tikiu tuo, kas neįmanoma... Gailimės tik vieno, kad vyresnėlės anksčiau neleidom į fotosesiją.

Diana

Wau, Jurga, pasaka kaip gražu, negalim atsižiūrėti!!! Tu nereali, be galo dėkojam...

Alfreda

Norėjau padėkoti už nuotraukėles. Labai gražios, šiltos bei mielos. Vis žiūrim ir negalim atsigrožėti.

Dovilė

Nuoširdžiai dėkoju už dukrytės fotosesiją. Tikiu, kad įamžintos akimirkos mus džiugins, nes širdis matė ir jautė, kad atiduodat visą save.

Neringa


Tikrai fotografavomės ne vieną kartą ir retai kada pamatysi tokį pašaukimą ir atsidavimą, esat tikras stebuklas, tikrai niekada negiriu be reikalo. Būtinai darykit tai ką darote...

Raminta

Dėkojame Jums už labai gražias nuotraukytes. Pas Jus studijoje jauku, gražu ir šilta.

Renata

Norime padėkoti už nuostabias nuotraukas. O tuo pačiu už Jūsų profesionalumą, dirbant su vaikučiais. Visos fotosesijos metu jokios įtampos, o tik geriausios emocijos. Mūsų dukrytė puikiausiai jautėsi Jūsų draugijoje. Labai džiaugiamės, kad teko su Jumis susipažinti.

Gintarė

Nuotraukytės nuostabios!!! Dėkojam labai labai, nes rezultatas būtent toks kokio ir tikėjomės.

Daiva

Nuoširdžiausiai dėkoju, už profesionalias nuotraukas, meistriškai įamžintas akimirkas, už šiltą bendravimą ir patarimus.

Sėkmės tolimesniuose darbuose ir, ačiū, kad esate.

Justina

Kokia pasakiška nuotrauka!!! Negalim atsižiūrėti. Ir Jūsų darbas pasaka čia...

Natalija

Koks neapsakomas švelnumas ir grožis! Ačiū jums labai! Būtent to ir tikėjausi! Dirbate labai švelniai, kruopščiai ir prasmingai.

Lauryna

Jau kelias savaites vis žiūriu į fotosesijos nuotraukas, tai kasdien atrandu vis naują grožį, kažkas tobulo... Negaliu atsidžiaugti. Turėsime nuostabius prisiminimus Jūsų dėka. O juk viskas taip greitai išsitrina iš atminties...

Justina

Peržiūrėjome nuotraukas - Jos nuostabios - ačiū Jums labai. Dar niekada nebuvau tiek patenkina fotografo darbu. Rekomenduosiu Jus visiems savo pažįstamiems.

Asta

Jurga turi Dievo dovaną, neatsižiūriu į foto...

Inesa

Net susigraudinau pamačiusi dukros nuotraukas, tai kažkas TOKIO!

Laura

Mes be galo laimingi, kad pasirinkome Jus fotosesijai - nuotraukos neįtikėtino grožio! Fotosesija su Jumis buvo be galo maloni, nors ir sunki ir ilga, tačiau rezultatas vertas buvo šių visų pastangų! Stiprybės Jums ir nuoširdus AČIŪ nuo mūsų visų!