Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/dudefoto/domains/dudefoto.lt/public_html/wp-content/plugins/user-specific-content/User-Specific-Content.php on line 373

Yra daugybė fotografų galinčių fotografuoti kūdikius, tačiau ne daugelis gali pozuoti ir fotografuoti patį mažiausią, jautriausią ir gležniausią. Neskubėkite, nes čia derėtų rinktis atsakingai. Prioritetai renkantis naujagimių fotografę turėtų būti jos patirtis ir žinios, bei požiūris saugumo klausimu. Dažnas tėvų net neįsivaizduoja, kiek galima padaryti žalos naujagimiui, patiems to nesuvokiant.

Nėra geriausio laiko fotosesijai. Tai priklauso nuo Jūsų mažylio, tačiau planuoti patartina dar prieš vaikeliui gimstant. Naujagimio fotosesija rezervuojama pagal gydytojų numatytą termino datą, o gimus vaikeliui suderinama fotosesijos diena. Kadangi naujagimiams per mėnesį skiriamas tik tam tikras fotosesijų skaičius, be rezervacijos tiesiog negarantuojame vietelės artimiausiu metu. Rezervavus iš anksto būtinai surasime laiko įamžinti Jūsų vaikelio naujagimystę, nepriklausomai gims anksčiau ar vėliau nei numatyta. Naujagimio fotosesija – tai stebuklingas procesas, kuriuo gėrisi kiekviena mamytė.

Naujagimio fotosesija paprastai vyksta iki vaikeliui sukanka 2 savaitės. Paūgėjusį 2-8 savaičių kūdikį taip pat galima fotografuoti miegantį ir supozuotą panašiai kaip naujagimį, bet viskas labai priklauso nuo vaikelio būdo bei anatomijos, todėl norint fotografuoti vaikelį iki 8 sav. amžiaus konsultuojamės individualiai.

NAUJAGIMIO fotosesijos kaina studijoje Vilniuje (naujagimiui rekvizitai yra studijoje, patiems rūpintis nereikia) :

Planas PŪKELIS

Fotosesijoje dalyvauja tik naujagimis, galimos pozos tėvų rankose. Fotosesijos trukmė priklausomai nuo vaikelio apie 2 val. Paruošiama 10 didelės raiškos nuotraukų. Už papildomą mokestį galima užsisakyti daugiau nuotraukų.

Planas DEBESĖLIS

Fotosesija skirta šeimai iki trijų asmenų: didžiąją dalį dalyvauja tik naujagimis, galimi keletas kadrų su broliu arba sese, arba tėveliais. Fotosesijos trukmė apie 3 val. Paruošiama 15 didelės raiškos nuotraukų. Už papildomą mokestį galima užsisakyti daugiau nuotraukų.

Planas DEIMANČIUKAS

Fotosesijoje dalyvauja visa šeima, augintinis. Tai šeimos fotosesija, tačiau galerijoje dauguma nuotraukų su naujagimiu. Fotosesijos trukmė apie 4 val. Paruošiama 20 didelės raiškos nuotraukos. Už papildomą mokestį galima užsisakyti daugiau nuotraukų.

Planas LIFESTYLE studijoje

Fotosesija norintiems greitos ir paprastos naujagimio fotosesijos, natūralių ir nepozuotų studijiniame rekvizite naujagimio nuotraukų. Naujagimis fotografuojamas su savo drabužėliais ar įsuktas į pleduką. Fotosesijos eigoje jis neišrengiamas nuogai, neperrengiamas ir specialiai nemigdomas. Fotosesija vyksta natūralia eiga, jei reikia maitinti, fiksuojamas maitinamas, fotografuojamas gulintis ant nugarytės, pas tėvelius rankose, fiksuojamos detalės ir pan. Fotosesijoje dalyvauja visi šeimos nariai, galima atsivežti augintinį, ypač tinka su mažais broliukais ar sesutėmis. Fotosesijos trukmė apie 1,5 val. laiko. Paruošiama 15 didelės raiškos nuotraukų. Už papildomą mokestį galima užsisakyti daugiau nuotraukų.

Planas LIFESTYLE namuose pas naujagimiuką

Į fotosesiją atsivežu naujagimiui reikalingus vystykliukus, kepurėles, galvajuostes, tačiau namuose naujagimis pozuojamas mažiau nei studijoje, gražiai aprengiamas arba suvystomas bei paguldomas savo lovelėje, ant tėvų lovos ir pan. Nuotraukose matoma namų aplinka. Pozuojamas pas tėvelius rankose, fiksuojamos detalės ir t.t. Tai visos šeimos fotosesija. Fotosesijos trukmė apie 3 val. Paruošiama 20 didelės raiškos nuotraukų. Už papildomą mokestį galima užsisakyti daugiau nuotraukų. Atvykimui į kitus miestus taikomas kelionės mokestis 0,3 eur/1 km.

KŪDIKIO iki 4 mėn. fotosesija studijoje

Fotosesijoje gali būti naudojamas studijinis rekvizitas. Fotosesija vyksta natūralia eiga, jei reikia maitinti, gali būti fiksuojamas maitinamas. Kūdikis fotografuojamas gulintis ant nugarytės, pas tėvelius rankose, fiksuojamos detalės ir pan. Fotosesijoje dalyvauja visi šeimos nariai, galima atsivežti augintinį. Fotosesijos trukmė apie 1-1,5 val. Paruošiama 15 didelės raiškos nuotraukų. Už papildomą mokestį galima užsisakyti daugiau nuotraukų.

Visų fotosesijų rezervacijai reikalingas užstatas. Atiduodamos tik pasirinktos retušuotos skaitmeninės nuotraukos. Atspaustos nuotraukos už papildomą mokestį. Neretušuotos nuotraukos nesaugomos ir neatiduodamos.

KŪDIKIO (4-12 mėn.) fotosesijos kaina studijoje Vilniuje (rekvizitai kūdikiui yra studijoje, patiems rūpintis nereikia):

Planas MINIMUKAS

Apsimoka norintiems keletos pačių gražiausių kūdikio nuotraukyčių. Fotosesijoje dalyvauja tik kūdikis. Fotosesijos trukmė priklauso nuo amžiaus apie 20 – 45 min. Paruošiama 10 didelės raiškos nuotraukų. Už papildomą mokestį galima užsisakyti daugiau nuotraukų.

Planas SALDAINIUKAS

Fotosesijoje dalyvauja kūdikis ir galimi keletas kadrų su broliu/sese. Fotosesijos trukmė priklausomai nuo amžiaus apie 30 – 60 min. Paruošiama 15 didelės raiškos nuotraukų. Už papildomą mokestį galima užsisakyti daugiau nuotraukų.

Planas KŪDIKIO ŠEIMA

Fotosesijoje dalyvauja visa šeima, augintinis, tačiau galerijoje dauguma nuotraukų su kūdikiu. Fotosesijos trukmė priklausomai nuo amžiaus apie 30 – 60 min. Paruošiama 20 didelės raiškos nuotraukų. Už papildomą mokestį galima užsisakyti daugiau nuotraukų.

Planas LIFESTYLE namuose pas kūdikį

Ypač tinkama mažyliams „maminukams rankinukams”, kurie nedrąsūs svetimoje aplinkoje arba nepaleidžia mamytės, nes su ja jaučiasi saugiausiai. Taip pat, kuomet norima įamžinti šį etapą reportažiniu stiliumi. Nuotraukose matoma namų aplinka, šiltu metų laiku galima fotografuotis ir kieme. Fotografuojamas vienas ir su kitais šeimos nariais, fiksuojamos emocijos, ryšys ir detalės ir t.t. Tai visos šeimos fotosesija. Fotosesijos trukmė apie 1 val. Paruošiama 20 didelės raiškos nuotraukų. Už papildomą mokestį galima užsisakyti daugiau nuotraukų. Atvykimui į kitus miestus taikomas kelionės mokestis 0,3 eur/1 km.

Visų fotosesijų rezervacijai reikalingas užstatas. Atiduodamos tik pasirinktos retušuotos skaitmeninės nuotraukos. Atspaustos nuotraukos už papildomą mokestį. Neretušuotos nuotraukos nesaugomos ir neatiduodamos.

Pirmojo GIMTADIENIO fotosesija  „Cake smash“

– Į kainą įskaičiuota pastelinės vėliavėlės, medinės dekoracijos: smeigtukas tortui, skaičius, užrašas „One”. Esant poreikiui pritaikome ir kūdikio aprangą.
– Rezervuojant iš anksto už papildomą mokestį pasirūpiname šviežiu, kūdikiškai gardžu, pritaikytu „Cake smash” fotosesijai namų gamybos tortu (minaliai cukraus). Tortas puoštas minimaliai.
– Rezervuojant iš anksto už papildomą mokestį pasirūpiname balionų girliandomis.

Planas TORTAS

Paruošiama 10 didelės raiškos nuotraukų.
Apsimoka norintiems keletos pačių gražiausių kūdikio pirmojo torto ragavimo nuotraukyčių. Fotosesijoje dalyvauja tik jubiliatas. Fotosesijos trukmė apie 20 – 30 min.

Planas ŠVENTĖ

Paruošiama 15 didelės raiškos nuotraukų.
Pagrindinis fotosesijos dalyvis jubiliatas. Prieš torto ragavimą galimi keletas kadrų kartu su broliu/sese, tėveliais. Fotosesijos trukmė apie 30 – 45 min.

Planas VAKARĖLIS

Paruošiama 20 didelės raiškos nuotraukų.
3 dalių fotosesija: linksminamės, ragaujam ir taškomės pieno kubiliukyje. Fotosesijoje dalyvauja visa šeima, augintinis. Fotosesijos trukmė apie 45 – 60 min.

Visų fotosesijų rezervacijai reikalingas užstatas. Atiduodamos tik pasirinktos retušuotos skaitmeninės nuotraukos. Atspaustos nuotraukos už papildomą mokestį. Neretušuotos nuotraukos nesaugomos ir neatiduodamos.

VAIKO (nuo metukų) fotosesijos kaina studijoje, namuose arba lauke. Vaiko apranga rūpinasi tėveliai:

Planas MINI

Apsimoka norintiems keletos pačių gražiausių vaiko nuotraukyčių. Fotosesijoje dalyvauja vienas vaikas. Fotosesijos trukmė apie 30 – 45 min. Paruošiama 10 didelės raiškos nuotraukų. Už papildomą mokestį galima užsisakyti daugiau nuotraukų.

Planas MIDI

Fotosesijoje dalyvauja šeima iki trijų asmenų (vaikai, arba vaikas su tėvais). Fotosesijos trukmė iki 1 val. Paruošiama 15 didelės raiškos nuotraukų.

Planas MAKSI

Fotosesijoje dalyvauja visa šeima, augintinis. Fotosesijos trukmė apie 1 – 1,5 val. Paruošiama 20 didelės raiškos nuotraukų.

Visų fotosesijų rezervacijai reikalingas užstatas. Atiduodamos tik pasirinktos retušuotos skaitmeninės nuotraukos. Atspaustos nuotraukos už papildomą mokestį. Neretušuotos nuotraukos nesaugomos ir neatiduodamos.

Vieno vaiko KRIKŠTYNŲ fotosesijos kaina.  Jei krikštijami keli vaikai, taikomas papildomas mokestis:

Planas „VIENOS DALIES”

Vaikų, tėvų ir krikštatėvių fotosesija namuose, lauke arba studijoje (už papildomą mokestį). Arba tik ceremonijos įamžinimas. Fotosesijos trukmė ~1 – 1.5 val. Paruošiama 30 didelės raiškos nuotraukų.

Planas „DVIEJŲ DALIŲ”

Vaikų, tėvų ir krikštatėvių fotosesija namuose, lauke arba studijoje (už papildomą mokestį) ir ceremonijos įamžinimas. Fotosesijos trukmė ~1.5 – 2.5 val. Paruošiama 50 didelės raiškos nuotraukų.

Planas „TRIJŲ DALIŲ”

Vaiko, tėvų ir krikštatėvių fotosesija namuose „pasiruošimas”, ceremonijos įamžinimas ir fotosesija lauke arba studijoje (už papildomą mokestį). Fotosesijos trukmė iki 4 val. Paruošiama 80 didelės raiškos nuotraukų.

Jei krikštynos ne Vilniuje, taikomas kelionės mokestis 0,3eur / 1km.

Nuotraukas iš galerijos renkasi klientas, papildoma nuotrauka įkainojama pagal pasirinktą planą.

Visų fotosesijų rezervacijai reikalingas užstatas. Atiduodamos tik pasirinktos retušuotos skaitmeninės nuotraukos. Atspaustos nuotraukos už papildomą mokestį. Neretušuotos nuotraukos nesaugomos ir neatiduodamos.

el.paštas: info@dudefoto.lt

mob.: +370 601 23444