Yra galybė fotografų galinčių fotografuoti kūdikius, tačiau ne daugelis gali pozuoti ir fotografuoti patį mažiausią, jautriausią ir gležniausią. Neskubėkite, nes čia derėtų rinktis atsakingai. Prioritetai renkantis naujagimių fotografę turėtų būti jos patirtis ir žinios, bei požiūris saugumo klausimu. Dažnas tėvų net neįsivaizduoja, kiek galima padaryti žalos naujagimiui, patiems to nesuvokiant.

Nėra geriausio laiko fotosesijai. Tai priklauso nuo Jūsų mažylio, tačiau planuoti patartina dar prieš vaikeliui gimstant. Naujagimio fotosesija rezervuojama pagal gydytojų numatytą termino datą, o gimus vaikeliui suderinama fotosesijos diena. Kadangi naujagimiams per mėnesį skiriamas tik tam tikras fotosesijų skaičius, be rezervacijos tiesiog negarantuojame vietelės artimiausiu metu. Rezervavus iš anksto būtinai surasime laiko įamžinti Jūsų vaikelio naujagimystę, nepriklausomai gims anksčiau ar vėliau nei numatyta. Naujagimio fotosesija – tai stebuklingas procesas, kuriuo gėrisi kiekviena mamytė.

Naujagimio fotosesija paprastai vyksta iki vaikeliui sukanka 2 savaitės. Paūgėjusį 2-8 savaičių kūdikį taip pat galima fotografuoti miegantį ir supozuotą panašiai kaip naujagimį, bet viskas labai priklauso nuo vaikelio būdo bei anatomijos, todėl norint fotografuoti vaikelį iki 8 sav. amžiaus konsultuojamės individualiai.

Naujagimio (5-14 dienų) fotosesijos kaina studijoje Vilniuje (naujagimiui rekvizitai yra studijoje, patiems rūpintis nereikia) :

Planas PŪKELIS

Apsimoka norintiems keletos pačių gražiausių naujagimio nuotraukyčių. Mokamas kūrybinis mokestis 130eur + po 7eur už kiekvieną pasirinktą nuotrauką. Fotosesijoje dalyvauja tik naujagimis, galimos pozos tėvų rankose. Fotosesijos trukmė apie 2 val.

Planas DEBESĖLIS

Kaina 250eur. Fotosesijoje dalyvauja naujagimis ir kiti šeimos nariai, tačiau visose nuotraukose pagrindinis dalyvis yra naujagimis. Fotosesijos trukmė apie 3 val. Paruošiama 20 didelės raiškos nuotraukų. Kiekviena papildoma nuotrauka po 6 eur.

Planas DEIMANČIUKAS

Kaina 390eur. Fotosesijoje dalyvauja visa šeima, augintinis. Tai šeimos fotosesija, tačiau galerijoje dauguma nuotraukų su naujagimiu. Fotosesijos trukmė apie 4 val. Paruošiama 30 didelės raiškos nuotraukų ir profesionalios kokybės 20x20cm formato albumas storais lapais (20psl).

Planas LIFESTYLE namuose pas naujagimiuką

Kaina Vilniuje 250eur. Į fotosesiją atsivežu naujagimiui reikalingus vystykliukus, kepurėles, galvajuostes, tačiau namuose naujagimis pozuojamas mažiau nei studijoje, gražiai aprengiamas arba suvystomas bei paguldomas savo lovelėje, ant tėvų lovos ir pan. Nuotraukose matoma namų aplinka. Pozuojamas pas tėvelius rankose, fiksuojamos detalės ir t.t. Tai visos šeimos fotosesija. Fotosesijos trukmė apie 3 val. Paruošiama 20 didelės raiškos nuotraukų.  Atvykimui į kitus miestus taikomas kelionės mokestis 0,3 eur/1 km.

Visų fotosesijų rezervacijai reikalingas užstatas. Atiduodamos tik pasirinktos retušuotos nuotraukos. Neretušuotos nuotraukos nesaugomos. Pageidaujant neretušuotų nuotraukų, visą atrinktą galeriją (nepriklausomai nuo nuotraukų skaičiaus) nedidelės raiškos .jpg formatu galima nusipirkti už 500eur. 

Kūdikio (nuo 2 mėn iki pradeda vaikščioti) fotosesijos kaina studijoje Vilniuje (rekvizitai kūdikiui yra studijoje, patiems rūpintis nereikia):

Planas MINIMUKAS

Apsimoka norintiems keletos pačių gražiausių kūdikio nuotraukyčių. Mokama už kiekvieną pasirinktą nuotrauką po 8eur. Fotosesijoje dalyvauja tik kūdikis. Galimi keletas kadrų su broliu/sese. Fotosesijos trukmė priklauso nuo amžiaus apie 45 min. – 1 val. 

Planas SALDAINIUKAS

Kaina 150eur. Fotosesijoje dalyvauja kūdikis ir kiti šeimos nariai, tačiau visose nuotraukose pagrindinis dalyvis yra kūdikis. Fotosesijos trukmė priklausomai nuo amžiaus apie 1 – 1,5 val. Paruošiama 20 didelės raiškos nuotraukų.

Planas KŪDIKIO ŠEIMA

Kaina 200eur. Fotosesijoje dalyvauja visa šeima, tačiau galerijoje dauguma nuotraukų su kūdikiu. Fotosesijos trukmė priklausomai nuo amžiaus apie 1 – 1,5 val. Paruošiama 30 didelės raiškos nuotraukų.

Planas LIFESTYLE namuose pas kūdikį

Kaina Vilniuje 200eur. Ypač tinkama mažyliams „maminukams rankinukams”, kurie nedrąsūs svetimoje aplinkoje arba nepaleidžia mamytės, nes su ja jaučiasi saugiausiai. Taip pat, kuomet norima įamžinti šį etapą reportažiniu stiliumi. Nuotraukose matoma namų aplinka, šiltu metų laiku galima fotografuotis ir kieme. Fotografuojamas vienas ir su kitais šeimos nariais, fiksuojamos emocijos, ryšys ir detalės ir t.t. Tai visos šeimos fotosesija. Fotosesijos trukmė apie 1 val. Paruošiama 30 didelės raiškos nuotraukų.  Atvykimui į kitus miestus taikomas kelionės mokestis 0,3 eur/1 km.

Pirmojo GIMTADIENIO fotosesija  „Cake smash“

Kaina 170eur.  3 dalių fotosesija: linksminamės, ragaujam ir prausiamės. Į kainą įskaičiuotas namų gamybos tortas iš ekologiškų produktų. Toks šviežutėlis ir kūdikiškai gardus, puoštas minimaliai ir pritaikytas fotosesijai. Svarbiausia – vaiko emocijos. Juk tortas ragaujamas pirmą kartą gyvenime. Fotosesijoje pagrinde dalyvauja tik jubiliatas. Prieš torto ragavimą galimi keletas kadrų kartu su broliu/sese, tėveliais. Fotosesijos trukmė apie 45min. Paruošiama 20 didelės raiškos nuotraukų. Tik vaikas ir tortas! Už papildomą 30 eur mokestį pasirūpiname gimtadienio dekoracijomis.

Visų fotosesijų rezervacijai reikalingas užstatas. Atiduodamos tik pasirinktos retušuotos nuotraukos. Neretušuotos nuotraukos nesaugomos. Pageidaujant neretušuotų nuotraukų, visą atrinktą galeriją (nepriklausomai nuo nuotraukų skaičiaus) nedidelės raiškos .jpg formatu galima nusipirkti už 500eur. 

Vaiko (nuo metukų) fotosesijos kaina studijoje, namuose arba lauke. Vaiko apranga rūpinasi tėveliai:

Planas MINI

Apsimoka norintiems keletos pačių gražiausių vaiko nuotraukyčių. Mokama už kiekvieną pasirinktą nuotrauką po 10eur. Fotosesijoje dalyvauja tik vaikai. Fotosesijos trukmė apie 30-45 min.

Planas MIDI

Kaina 150eur. Fotosesijoje dalyvauja vaikai ir kiti šeimos nariai. Fotosesijos trukmė iki 1 val. Paruošiama 20 didelės raiškos nuotraukų.

Planas MAKSI

Kaina 200eur. Fotosesijoje dalyvauja visa šeima, augintinis. Fotosesijos trukmė apie 1 – 1,5 val. Paruošiama 30 didelės raiškos nuotraukų.

Visų fotosesijų rezervacijai reikalingas užstatas. Atiduodamos tik pasirinktos retušuotos nuotraukos. Neretušuotos nuotraukos nesaugomos. Pageidaujant visų neretušuotų nuotraukų, visą galeriją .jpg nedidelės raiškos formatu galima nusipirkti už 500eur. 

Vieno vaiko krikštynų fotosesijos kaina.  Jei krikštijami keli vaikai, taikomas papildomas mokestis:

Planas „VIENOS DALIES”

Kaina 200eur. Vaikų, tėvų ir krikštatėvių fotosesija namuose, lauke arba studijoje (už papildomą mokestį). Arba tik ceremonijos įamžinimas. Fotosesijos trukmė ~1 – 1.5 val. Paruošiama 30 didelės raiškos nuotraukų.

Planas „DVIEJŲ DALIŲ”

Kaina 250eur. Vaikų, tėvų ir krikštatėvių fotosesija namuose, lauke arba studijoje (už papildomą mokestį) ir ceremonijos įamžinimas. Fotosesijos trukmė ~1.5 – 2.5 val. Paruošiama 50 didelės raiškos nuotraukų.

Planas „TRIJŲ DALIŲ”

Kaina 350eur. Vaiko, tėvų ir krikštatėvių fotosesija namuose „pasiruošimas”, ceremonijos įamžinimas ir fotosesija lauke arba studijoje (už papildomą mokestį). Fotosesijos trukmė iki 4 val. Paruošiama 80 didelės raiškos nuotraukų.

Jei krikštynos ne Vilniuje, taikomas kelionės mokestis 0,3eur / 1km.

Nuotraukas iš galerijos renkasi klientas, papildoma nuotrauka įkainojama pagal pasirinktą planą.

Visų fotosesijų rezervacijai reikalingas užstatas. Atiduodamos tik pasirinktos retušuotos nuotraukos. Neretušuotos nuotraukos nesaugomos. Pageidaujant neretušuotų nuotraukų, visą atrinktą galeriją (nepriklausomai nuo nuotraukų skaičiaus) nedidelės raiškos .jpg formatu galima nusipirkti už 500eur. 

el.paštas: info@dudefoto.lt

mob.: +370 601 23444

Dėkojame už Jūsų užklausą, susisieksime su Jumis artimiausiu metu.

Jūsų Vardas (privaloma)

Jūsų telefono numeris

Jūsų Elektroninio pašto adresas (privaloma)

Iš kur sužinojote apie DūdėFoto?

Jūsų Pranešimas