Naujagimio fotosesijos mokymai

2019.10.26-27 dienomis, Vilniuje

Naujagimių pozavimo, fotografavimo ir retušavimo mokymai skirti fotografams, norintiems pradėti fotografuoti naujagimius arba pagilinti jau turimas žinias.
Pirmąją dieną (10.26) mokysimės teorijos, pozavimo ir fotografavimo.
Antrąją dieną (10.27) – naujagimio nuotraukų retušavimo.
Galima dalyvauti tik vieną dieną!
Jei norite išmokti ar pagilinti pozavimo, apšvietimo, retušavimo žinias, sužinoti viską apie naujagimių raminimą, vystymą bei geriausius fotografavimo rakursus – tai mokymai Jums. Pirmosios dienos mokymų metu sužinosite viską apie natūralią šviesą ir išmoksite kaip efektyviausiai panaudoti dirbtinį apšvietimą. Prisiminsime fotoaparato nustatymus, ekspoziciją, kalbėsime apie baltos šviesos balansą ir kaip jo pagalba išgauti geriausius odos spalvos tonus. Mokysimės, kaip iškart nufotografuoti taip, kad mažiau laiko užtruktumėte retušuodamos. Turėsite galimybę nusifotografuoti kiekvieną kompoziciją išbandant geriausius fotografavimo rakursus.
Antrąją dieną susikursime LR „preset”, supažindinsiu su įvairiais PS „action”. Tačiau retušuosime nenaudojant „action”. Individualiai aptarsime Jūsų nuotraukų retušavimą. Reikalingos redagavimo PS žinios dirbant su sluoksniais.
Daug koncentruotos išsamios informacijos! Bus galimybė įsigyti rekvizitų.
Pirmos dienos mokymų kaina 250eur
Antros dienos mokymų kaina 100eur
Abiejų dienų mokymų kaina 320eur
Rezervacijai reikalingas 50eur užstatas