Naujagimio fotosesija studijoje ar Jūsų namuose?

Naujagimio fotosesija studijoje ar Jūsų namuose?

Fotostudijoje ar namuose, naujagimio fotosesija vyksta prie natūralaus apšvietimo. Studijoje esant poreikiui, gali būti naudojamos saugios blykstės. Svarbiausia sukurti jaukią ir šiltą aplinką mažyliui. Patalpa pašildoma, viskas vyksta ramiai, lėtai ir be streso…

Privalumai fotografuojant naujagimį studijoje

Nepriekaištingas apšvietimas – ypatingai niūriuoju sezonu, kuomet mažai šviesos lauke, studijoje pasitelkiama pagalbinė šviesa. Fotografuojant namuose pasitaiko šviesos trūkumo atvejų, dėl to kinta nuotraukų kokybė.

Erdvė – namuose naujagimis fotografuojamas ant lovos, savo lovelėje, ant sofos esančios netoli lango. Namuose dažniausiai surandame tokį kampelį naujagimiui, tačiau šeimos nuotraukose matomas namų aplinkos fonas.

Rekvizitų įvairovė – prieš atvykstant pas naujagimį į namus aptariame mėgstamas spalvas bei aksesuarus. Dalis rekvizitų atsivežama. Tačiau kaip ir suaugusiam, taip ir naujagimiui ne viskas gali tikti (odos bei plaukelių spalva, kūno sudėjimas). Atvykus į studiją yra galimybė rinktis iš gausybės rekvizitų, o fotografė tuo tarpu įvertins naujagimiuką ir parinks tinkamiausius iš Jūsų pamėgtų.

Pigiau – atvykimui į namus taikomas papildomas mokestis dėl keletos priežasčių: laiko ir patogumo.

Patogumas – ne visiems, bet daugumai tėvelių yra patogiau atvykti į studiją. Nejaučiamas diskomfortas dėl netvarkos namuose, užtikrinti dėl erdvės ir apšvietimo kokybės. O atvykus ir kelionė su naujagimiuku neatrodo tokia sudėtinga…

 

 

 

 

Parašykite komentarą